HV73V2BTTD6194F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2BTTD6194F
JLCPCB Part #
C4269643
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.19MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS