HV73V2BTTD5363F
MFR.Part #
HV73V2BTTD5363F
JLCPCB Part #
C4279591
Description
-55℃~+155℃ 333mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS