HV73V2BTTD4323D
MFR.Part #
HV73V2BTTD4323D
JLCPCB Part #
C3959035
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS