HV73V2BTTD364G
MFR.Part #
HV73V2BTTD364G
JLCPCB Part #
C3948368
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS