HV73V2BTTD3164F
MFR.Part #
HV73V2BTTD3164F
JLCPCB Part #
C4227808
Description
-55℃~+155℃ 3.16MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS