HV73V2BTTD2943D
MFR.Part #
HV73V2BTTD2943D
JLCPCB Part #
C4102177
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS