HV73V2BTTD275G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2BTTD275G
JLCPCB Part #
C4001268
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS