HV73V2BTTD2673F
MFR.Part #
HV73V2BTTD2673F
JLCPCB Part #
C4189465
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS