HV73V2BTTD2323F
MFR.Part #
HV73V2BTTD2323F
JLCPCB Part #
C4086349
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS