HV73V2BTTD225G
MFR.Part #
HV73V2BTTD225G
JLCPCB Part #
C4213743
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS