HV73V2BTTD205G
MFR.Part #
HV73V2BTTD205G
JLCPCB Part #
C4129233
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS