HV73V2BTTD1963F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1963F
JLCPCB Part #
C4071203
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS