HV73V2BTTD1913D
MFR.Part #
HV73V2BTTD1913D
JLCPCB Part #
C3964258
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS