HV73V2BTTD1653D
MFR.Part #
HV73V2BTTD1653D
JLCPCB Part #
C4161300
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS