HV73V2BTTD1603F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1603F
JLCPCB Part #
C3946882
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS