HV73V2BTTD136J
MFR.Part #
HV73V2BTTD136J
JLCPCB Part #
C4357176
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS