HV73V2BTTD125J
MFR.Part #
HV73V2BTTD125J
JLCPCB Part #
C4198602
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS