HV73V2BTTD116J
MFR.Part #
HV73V2BTTD116J
JLCPCB Part #
C4088902
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS