HV73V2BTTD1153F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1153F
JLCPCB Part #
C4227414
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS