HV73V2BTTD1073D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2BTTD1073D
JLCPCB Part #
C3921565
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS