HV73V2BTTD1053F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1053F
JLCPCB Part #
C4151249
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS