HV73V2ATTD914J
MFR.Part #
HV73V2ATTD914J
JLCPCB Part #
C4138535
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS