HV73V2ATTD8253D
MFR.Part #
HV73V2ATTD8253D
JLCPCB Part #
C4137992
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS