HV73V2ATTD5763D
MFR.Part #
HV73V2ATTD5763D
JLCPCB Part #
C4078120
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS