HV73V2ATTD5494F
MFR.Part #
HV73V2ATTD5494F
JLCPCB Part #
C3918345
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS