HV73V2ATTD436J
MFR.Part #
HV73V2ATTD436J
JLCPCB Part #
C4047628
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS