HV73V2ATTD3653F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3653F
JLCPCB Part #
C4217432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS