HV73V2ATTD244J
MFR.Part #
HV73V2ATTD244J
JLCPCB Part #
C4202008
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS