HV73V2ATTD1784F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1784F
JLCPCB Part #
C4259124
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS