HV73V2ATTD1654F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1654F
JLCPCB Part #
C4106889
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS