HV73V1JTTD913J
MFR.Part #
HV73V1JTTD913J
JLCPCB Part #
C4299827
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS