HV73V1JTTD913G
MFR.Part #
HV73V1JTTD913G
JLCPCB Part #
C4146817
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS