HV73V1JTTD9103F
MFR.Part #
HV73V1JTTD9103F
JLCPCB Part #
C4061123
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS