HV73V1JTTD9094F
MFR.Part #
HV73V1JTTD9094F
JLCPCB Part #
C4169753
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS