HV73V1JTTD8454F
MFR.Part #
HV73V1JTTD8454F
JLCPCB Part #
C4253007
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS