HV73V1JTTD8254F
MFR.Part #
HV73V1JTTD8254F
JLCPCB Part #
C4032052
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS