HV73V1JTTD8252F
MFR.Part #
HV73V1JTTD8252F
JLCPCB Part #
C4326873
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS