HV73V1JTTD823G
MFR.Part #
HV73V1JTTD823G
JLCPCB Part #
C4251305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS