HV73V1JTTD755G
MFR.Part #
HV73V1JTTD755G
JLCPCB Part #
C4130906
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS