HV73V1JTTD7153F
MFR.Part #
HV73V1JTTD7153F
JLCPCB Part #
C4189818
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS