HV73V1JTTD6984F
MFR.Part #
HV73V1JTTD6984F
JLCPCB Part #
C4014405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS