HV73V1JTTD6982F
MFR.Part #
HV73V1JTTD6982F
JLCPCB Part #
C4203389
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS