HV73V1JTTD624J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD624J
JLCPCB Part #
C3952281
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS