HV73V1JTTD565G
MFR.Part #
HV73V1JTTD565G
JLCPCB Part #
C4195406
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS