HV73V1JTTD5624F
MFR.Part #
HV73V1JTTD5624F
JLCPCB Part #
C4146473
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS