HV73V1JTTD5363F
MFR.Part #
HV73V1JTTD5363F
JLCPCB Part #
C4352051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS