HV73V1JTTD5362F
MFR.Part #
HV73V1JTTD5362F
JLCPCB Part #
C4306648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS