HV73V1JTTD515J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD515J
JLCPCB Part #
C3936138
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS