HV73V1JTTD5103F
MFR.Part #
HV73V1JTTD5103F
JLCPCB Part #
C3929318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS