HV73V1JTTD4703F
MFR.Part #
HV73V1JTTD4703F
JLCPCB Part #
C3953139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS